O nas

Dołącz do KLUBISa. Korzystaj z kontaktów z innymi internetowymi sprzedawcami, twórz grupy tematyczne i udzielaj się na forach. Wykorzystaj środowisko kreatywnych sprzedawców w internecie, wykorzystujących podobne narzędzia do marketingu w internecie.

KLUBIS został założony przez Mirka Szmajdę w 2008 roku jako Klub Internetowych Sprzedawców. Było to miejsce edukacji i wymiany doświadczeń sprzedawców internetowych jeszcze w czasach początków rozwoju e-commerce w Polsce. Z czasem okazało się, że sama edukacja nie wystarczy. Konieczne są wdrożenia tej wiedzy w życie. Tak powstał projekt Klienter, który zawiera nie tylko szkolenia, ale również wdrożenie narzędzi do marketingu i sprzedaży w internecie.

Dziś KLUBIS jest częścią Klubu Klientera, gdzie znajdziesz wsparcie marketingowe i techniczne w automatycznym  pozyskiwaniu klientów ze sprzedaży internetowej. KLUBIS to zamknięta społeczność użytkowników Klientera. Możesz dołączyć, jeśli tylko jesteś użytkownikiem wdrożonego Klientera.

Do Społeczności Użytkowników Klientera KLUBIS logujesz się z tym samym loginem i hasłem, co do Klubu Wsparcia Klientera na SPINT.pl

KLUB Instrukcje Społeczność

Zaprojektowane przez Klienter.pl

Przejdź do paska narzędzi