Zasady członkostwa

Do Społeczności Użytkowników Klientera KLUBIS logujesz się z tym samym loginem i hasłem, co do Klubu Wsparcia Klientera na SPINT.pl

Sprzedaż internetowa z Klienterem sprawia, że działasz z pasją.

Pomagamy sobie, aby za pomocą sprzedaży internetowej, być szczęśliwy na co dzień!

Przyłącz się do Klubisa i Klubu Klientera wtedy, kiedy zgadzasz się z poniższymi zasadami.

Klub Klientera jest miejscem, gdzie znajdziesz stałą pomoc we wdrażaniu w życie wszystkiego co potrzebujesz aby poradzić sobie ze sprzedażą internetową.

Wszyscy członkowie są tutaj, aby zarabiać pieniądze zajmując się sprzedażą internetową. I to zarabiać coraz więcej. Nasza sprzedaż nie jest jednak po to, abyśmy tylko zarabiali. Ona jest przede wszystkim po to, abyśmy byli dzięki temu szczęśliwi.

To co robisz musi Ci sprawiać radość. Pieniądze przydają się bardzo do szczęścia. Jeśli jednak to czym zajmujesz się na co dzień nie sprawia Ci radości, niezależnie ile na tym zarabiasz, nigdy nie będziesz szczęśliwym człowiekiem. Jeśli to co sprzedajesz nie sprawia Ci radości, zajmij się czymś innym.

Szczęśliwi muszą być również nasi klienci. Chcemy aby nasi klienci byli wniebowzięci korzystając z naszych produktów i usług. Aby to co nam sprawia frajdę pomagało również innym w osiąganiu ich własnego szczęścia.

Zajmując się sprzedażą internetową myślimy o niej jak o dobrej zabawie. Chcemy aby sprawiała nam przyjemność już tu i teraz.

Dlatego Klubis to również miejsce inspirujące Cię do dobrej zabawy. Do odczuwania przyjemności kiedy zajmujesz się sprzedażą internetową. Bo w końcu w życiu nie chodzi o to, aby gonić tylko w nieskończoność za pieniędzmi.

W Klubie Klientera znajdziesz inspirację do swojej pracy. Znajdziesz poparcie ze strony innych członków. Nikt tu Ciebie nie będzie krytykować. Dostaniesz pomoc w swojej codziennej pracy. Aby stała się ona jeszcze większą radością niż dotąd.

Jako członkowie Klubu korzystamy z podobnych narzędzi, narzędzi Klientera. Dzięki temu łatwiej jest nam nawzajem sobie pomagać. Możemy szybko wdrażać w życie to, co u innych działa i przynosi sukces w sprzedaży internetowej.

Niezależnie ile już sprzedajesz i ile zarabiasz, musisz cieszyć się życiem tu i teraz. Najważniejsze abyś miał z tego co robisz ogromną frajdę. Aby to była dla Ciebie przyjemność. Abyś był dzięki temu szczęśliwym człowiekiem!

Jeśli czujesz, że to Ci odpowiada, zaloguj się do KlubISa. A jeśli jeszcze nie korzystasz z Klientera, zapytaj o Klub Klientera.

Zaprojektowane przez Klienter.pl

Przejdź do paska narzędzi